Dodany: 2012-06-28 12:36:42

 

Różowe Lata 70-teGrupka zgranych, dziwacznych i nieco odstających od siebie wzajemnie przyjaciół spotyka się codziennie w piwnicy jedno z członków grupy. To tu tworzony jest serial Różowe Lata 70-te.

 

serial Różowe Lata 70-te to serial, który nie ma nic wspólnego z pokazywaniem prawdy o tej epoce o tych czasach, ale to serial, który przede wszystkim jest serialem bardzo naciągającym ta rzeczywistość, w której przyszło żyć grupce przyjaciół. Serial różowe lata 70-te to serial pokazujący również jak dobrze bawić się mogą razem osoby, które są zgoła różne, które potrzebują w życiu zupełnie czegoś innego, które mają zupełnie inne wymagania i co ważne są to osoby, które mają wile wymagać.

 

serial Różowe Lata 70-te to również podstawowe potrzeby nastolatków ukazane w nieco zabawnej formie. Serial pokazuje również środowisko, rodziców, głównych bohaterów. Rodzice nie są tacy sami, jedni są zwariowani, inni dziwni, a jeszcze inni zabawni i wyluzowani. To właśnie serial tego typu jest serialem, który bez obaw można sobie włączyć kiedy mamy ochotę na relaks i dobrą zabawę przed telewizorem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Różowe Lata 70-te
Nick: