Dodany: 2012-06-28 12:31:06

CzarodziejkiSiostry zawsze muszą się trzymać razem, bo to właśnie w tym tkwi ich siła. Takie jest ogólne przesłanie serialu, którym jest serial czarodziejki. serial Czarodziejki to serial, który opowiada zagmatwaną nieco na wstępie historię dziewczyn, które pewnego dnia muszą zebrać się ponownie razem, po śmierci swojej babci. Siostry spotykają się w jej domu i przez przypadek odkrywają, że odziedziczyły coś, co może się wydawać darem.

 

Każda z sióstr otrzymuje moc, dzięki której może walczyć ze złem na świecie. serial Czarodziejki pokazuje, że tylko siostry które są razem mogą w pełni korzystać z mocy, które zostały im dane po śmierci babci. Serial czarodziejki opowiada o tym jak siostry muszą walczyć ze złem , zawsze gotowe do tego, że również zło może zaatakować je, kiedy będą na to nie przygotowane.

 

serial Czarodziejki to serial typowo fantastyczny, mimo, że nawiązujący do świata codziennego ludzi, każda z sióstr jest normalną kobietą z pozoru szukającą szczęścia i drugiej osoby, która da jej szczęście, tak jest również w rzeczywistości z tym, że siostry mają na głowie tyle zła, że zanim nie poradzą sobie z nim będą musiały ze swoimi pragnieniami poczekać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czarodziejki
Nick: