Dodany: 2012-06-28 12:29:04

Buffy: Postrach wampirówSeriale o wampirach zazwyczaj są serialami, które nie tylko nie mają początku i końca i wydają się wyrwane zza światów, zbyt przekoloryzowane i nieciekawe. Są jednak serial dobrej daty, seriale starsze o wampirach, które na siłę nie starają się zrobić z wampirów przyjaciół ludzi, a stawiają ich za wrogów ludzi, których należy zniszczyć.

 

serial Buffy: Postrach wampirów to serial, który także, tradycyjną koncepcję obrał właśnie. serial Buffy: Postrach wampirów to serial, który pokazuje , ze wampiry mogą być niebezpieczne, mogą starać się przejąć władze nad światem, ale przeszkodzi im skromna, mała blondyneczka, czyli Buffy, która jak się okazuje jest niszczycielką waporów poprzez umiejętności, które odziedziczyła. W walce z wampirami pomagają jej liczni przyjaciele, którzy nie pozwolą by buffy coś złego się stało.

 

serial Buffy: Postrach wampirów to serial wciągający, gdyż nie jest na tyle fantastyczny, by nie odczuć, że taka historia mogła się zdarzyć naprawdę, a to właśnie o to w tego rodzaju filmach chodzi. Serial polecamy widzom dorosłym, ale i młodzieży, która lubi seriale o niezwykłych, nie istniejących w rzeczywistości zjawiskach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Buffy: Postrach wampirów
Nick: