Dodany: 2012-06-28 12:22:34

Dwóch i półSeriale zabawne, komediowe to najczęściej seriale, które wydają się być nudne. Tak z pewnością nie jest w przypadku serialu, którym jest serial Dwóch i pół.

 

serial Dwóch i pół to serial opowiadający historię dwóch braci, odmiennych jak ogień i woda, którzy jednak dziwnym zrządzeniem losu mieszkają razem, a konkretnie jeden brat u drugiego w dodatku, z synem, który dorasta, zadaje setki pytań, a wzorem do naśladowania staje się nie ojciec – a wujek, który jest kobieciarzem i nie wylewa za kołnierz. http://iitv.info/dwoch-i-pol/ to serial, który pokazuje przezabawne sytuacje, kiedy dwóch odmiennych facetów stara się wychować razem chłopaka, który sam już z czasem nie wiem kogo ma słuchać.

 

Serial dwóch i pół to codzienność dwóch brali – jeden szuka miłości i kobiety na stałe po tym jak porzuciła go żona lesbijka, a także drugi – który nie szuka związku, a jedynie kobiety na najbliższych kilka godzin. Jeden nie ma pieniędzy i mieszkania, a dziecko na karku, a drugi ma piękny dom, pracę za którą otrzymuje kupę kasy i powodzenie u kobiet. To nie może być nudne!.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dwóch i pół
Nick: