Dodany: 2012-06-28 12:19:17

DexterSerial, który może wydawać się nieco mroczny, choć w rzeczywistości takim nie jest. serial Dexter to serial, który przedstawia nam historię mężczyzny , który jest niezwykle zamknięty w sobie, jest na świcie bardzo samotny, mimo, że ma siostrę i otaczającą go grupkę przyjaciół.

 

Nasz główny bohater jest jednak bardzo samotny dlatego, że nosi w sobie – wewnątrz historię, tajemnicę, której nie może i nie potrafiłby wyjawić nikomu. Jest on bowiem zabójcą, mimo, że pracuje w laboratorium detektywistycznym i pracuje dla policji, to po godzinach jest krwawym zabójcą. Nasz bohater ma jednak zasadę – zabija tylko tych, którzy czynią na świecie zło, krzywdzą ludzi i nie ma szans na to, by się kiedykolwiek zmienili.

 

serial Dexter ma ogromną liczbę fanów na całym świecie, gdyż to jedyny serial, który nieco odwraca nasze pojęcie o bohaterze pozytywnym. Ten jest zdecydowanie negatywny, a jednak mimo wszystko widzowie kochają dextera, jego inteligencję, a także emocjonalne rozterki, które z kolei są dla niego ogromną niespodzianką, bo sam nie wie czym są emocje i kiedy je odkrywa czuje się zagubiony. serial Dexter to jeden z najlepszych seriali online..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dexter
Nick: