Dodany: 2012-06-28 12:14:28

Ally McBealSerial, który pokochały niemal wszystkie samotne kobiety świata. serial Ally McBeal bo o nim mów to serial, opowiadający o losach kobiety, atrakcyjnej, spełnionej zawodowo prawniczki, która jednak ma pewien problem, nie posiada mężczyzny, a chciałaby go posiadać, jednak nie potrafi tez go szukać i nie umie wysyłać jasnych komunikatów płci przeciwnej z czego wynikają same zabawne sytuacje, choć dla naszej głównej bohaterki serialu może nie tak bardzo jak dla widza.

 

serial Ally McBeal to serial, który został już nieco zepchnięty do archiwum jednak wciąż w sieci można znaleźć wszystkie odcinki serialu, który stał się pierwszym serialem, tak otwarcie pokazującym jak desperackie jest życie singielki i modne bycie singlem wcale nie jest tak kolorowe jak piszą o tym w kolorowych czasopismach. serial Ally McBeal to serial, który pokochały kobiety, które mają podobne problemy jak nasza Ally McBeal, podobnie jak ona nie potrafią się cieszyć z życia, nie potrafią się odnaleźć w tym co już posiadają i co najważniejsze mają na tyle ogromną liczbę kompleksów, że się same w tym gubią i w końcu nie wiedzą czym tak naprawdę się dotąd martwiły.

 

Ally to przezabawny serial, który pokazuje historię kobiety, która zbyt wiele kombinuje a zbyt mało stawia na spontaniczność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ally McBeal
Nick: