Dodany: 2012-06-28 12:11:41

Magia kłamstwaJak to jest kłamać, oszukiwać wszystkich, a przy tym zachować kamienną twarz? Specjalista od wyszukiwania kłamców twierdzi, że nie ma osób, które przy kłamstwie potrafią zachować kamienną twarz. Właśnie o tym jest serial Magia kłamstwa.

 

serial Magia kłamstwa opowiada historię specjalisty, psychologia i profesora, który nie tylko wykłada w szkole – pokazując studentom jak to jest kiedy ludzie kłamią, jak pokazują to po sobie, ale również pomaga agentom w walce o sprawiedliwość i wyszukiwanie tych, który zawinili, a nie chcą się do tego orzynać.

 

Dzię magia kłamstwa to zaniewyzkłyry wciącga ponieważ jest zupełnie inni niż seriale, które do tejagenyły namwciagająceane to właśnie te nowinki, czyli coś, z czym jedziwnychnę nie spotkaliśmy jest dla widza najciekawsze jak w serialu magia kłamstwa, który pokazuje , że tak naprawdę każdy z nazauwazy kłamie pokazserailowio robi, a jeśli ktoś wie jak rozróżniać nasze gesty od razu będzie wiedział, że kłamiemy. serial Magia kłamstwa ma wydźwięk psychologiczny, być może dlatego też jest to jeden z najbardziej popularnych dziś zwłaszcza w sieci seriali..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Magia kłamstwa
Nick: