Dodany: 2012-06-28 12:00:45

Grimmserial Grimm to serial opowiadający nieco naciągający znane nam opowieści , baśni braci Grimm. serial Grimm to opowieść chłopaka, który jest policjantem, a który nie wie, że ma wyjątkowe i ponadprzeciętne zdolności, o których jednak z czasem się dowiaduje.

 

Okazuje się , że po rodzinie odziedziczył zdolności widzenia czegoś co istnieje, a właściwie istnieje tyle, że inny ludzie tego nie widzą, a widzi je nasz główny bohater. serial Grimm to więc opowieść nieco paranormalna, opowieść łącząca w sobie nie tylko opowieści kryminalny, ale również wątek paranormalne, nadzwyczajne jak istnienie dziwnych zjawisk, istot, które czyhają na ludzkie życie.

 

To właśnie te niebezpieczne istoty widzi w ludziach nasz główny bohater, którego zadaniem jest pokonać wszystkie te istoty i sprawić, by nie zagrażały życiu, ani bezpieczeństwu ludzi żyjących na ziemi. Serial grimm jest o tyle niezwykły, że mimo, że posiada sporo wątków fantastycznych, to nie jest tandetny, sztuczny i przerysowany, a ciekawy i co ważne wciągający widza z odcinka na odcinek coraz bardziej, serial ten ma pewne zasady, którymi się prowadzi – i każdy widz, po pewnym czasie je zauważy, co nadaj e serialowi trochę niedoskonałości i przewidywalności, jednak mimo to warto obejrzeć właśnie ten serial..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Grimm
Nick: