Dodany: 2012-06-28 11:39:27

Plotkaraserial Plotkara to serial, który pokazuje nie tylko jaka młodzież potrafi być bezwzględna. Młodzież , która ukazana jest w serialu, którym jest serial plotkara. serial Plotkara pokazuje, że młodzież dziś potrafi osiągnąć wszystko, czego chce i najgorsze jest to, że nie ma w tym wszystkim żadnego zahamowania.

 

serial Plotkara jest serialem, który pokazuje historię grupy uczniów, którzy razem żyją, uczą się i bawią. Jednak najważniejszym zajęciem dla tej grupy młodzieży jest spiskowanie, jest kłamanie i napuszczanie siebie wzajemnie, tak aby osiągnąć cel, którego innymi sposobami nie potrafią rozwiązać, a co najgorsze nawet nie próbują. Serial ten pokazuje również typowe dla nastolatków amerykańskich problemy dorastania, pierwszych miłości i ciekawości. Serial ten to pomieszanie trochę serialu komediowego z dramatycznymi scenami, które stają się często przyczynami poważnych problemów.

 

Serial może się podobać, jednak jest to serial dla osób nastoletnich nie zaś dla osób dorosłych, gdyż może wydać się zbyt nudny i głupi..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Plotkara
Nick: