Dodany: 2012-06-28 11:36:17

Chirurdzyserial Kości – jeden z bardziej popularnych seriali telewizyjnych, jakie pojawiły się w Polsce – oczywiście produkcji zagranicznej. W Polscece od razu zyskał on masę fanów, którzy nie tylko cenią serial Kości za to, że jest to serial niby bardzo podobny do tych kryminalnych, już istniejących, ale równocześnie zupełnie inny.

serial Kości to serial, który ma za zadanie pokazać zupełnie inna stronę rozwiązywania spraw kryminalnych. Serial kości pokazuje grupę dochodzeniową, w skład której wchodzi pani doktor kryminolog od kości, czyli doktor badająca najczęściej szczątki ludzkie i inne ''resztki'; jakie pozostały po człowieku, który zginął w niewyjaśnionych okolicznościach.

 

Serial kości pokazuje jak bardzo ważne jest zadanie takich osób, lekarzy, kryminologów, gdyż ciało ludzkie i szczątki potrafią pokazać więcej niż się może wydawać lub też więcej niż można by przypuszczać. Serial kości to serial, który budzi sympatię widza, z racji tego, że w serialu jest pokazana bardzo fajna, sprawnie działająca grupa ludzi, przyjaźniących się, którzy razem potrafią zbadać każdą sprawę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Chirurdzy
Nick: