Dodany: 2012-06-28 11:35:25

 

Dr HouseJeden z najpopularniejszych seriali, które co prawda nie są uznawane z goła za seriale komediowe, ale są to seriale, które są serialami typowo medycznymi. serial Dr House bo o nim mowa to serial, który nie znosi nudy, serial Dr House to serial , który przede wszystkim łączy to co kochają najbardziej niemal wszyscy widzowie.

 

Łączy w sobie poczucie humoru i dodatkowo masę zaskakujących sytuacji, ciekawe sprawy, a także wiele potyczek dnia codziennego lekarzy, którzy wydają się być bardzo twardzi, jednak tacy w rzeczywistości nie są. serial Dr House to serial, który nie tylko wydaje się być serialem, którzy zawładnął światem, ale również serial, który wbił się już w kanon najlepszych i najbardziej popularnych seriali.

 

Taki serial to nie tylko relaks dla widza, ale również niejako wyzwanie bo tytułowy house zawsze staje przed nie lada wyzwaniem, jeśli uda mu się rozwiązać zagadkę, widz razem z głównym bohaterem jest dumny, że i tym razem udało się zdobyć to co najważniejsze – choć house tego nie okazuje – życie i zdrowie ludzkie, a przy okazji pokazać swoją niezawodność. Serial pokazuje bohatera, który nie jest typowym, pozytywnym bohaterem, a mimo to widzowie go kochają..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dr House
Nick: